Arsenal vuan, por fiton ndaj Watfordit – Lajmi.net
Arsenal vuan, por fiton ndaj Watfordit
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 22:48, 15 April 2019
Arsenal ia ka marrë tri pikë të përvuajtura ndaj Watfordit.

Arsenal ka fituar ndaj Watfordit me rezultat minimal, 0:1, në javën e 34-të në Premierligë.

Golin e vetëm më ndeshje e shënoi Pierre Emerick Aubameynag në minutën e 10’-të, raporton lajmi.net.

Watford ishte për më shumë se 80’ minuta me një lojtar më pak në fushë, pasi Troy Deeney u përjashtua nga loja në minutën e 11’-të.

Pas xhiros së 34-të, Arsenal gjendet në vendin e katërt me 66 pikë, aq sa ka edhe Chelsea në të pestin. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO