Arsenal-PSG, gol i bukur me kokë (VIDEO)

Lucas Moura ka barazuar rezultatin në takimin Arsenal-PSG (2:2).

Sport

23/11/2016 22:22

http://www.dailymotion.com/video/x5387ei_lucas-goal-hd-arsenal-2-2-psg-23-11-2016_sport

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.