Arsenal dy gola për dy minuta Unitedit (VIDEO)

Arsenali ka shënuar dy herë brenda dy minutave ndaj Manchester United për rezultatin 2:0. Golat u shënuan nga Sanchez në minutën e 6 dhe Ozil në të 7.

Sport

04/10/2015 17:13

YouTube player
YouTube player