Arrestohet polici, kishte rrahur një person derisa ishte jashtë detyrës

Një polic i Kosovës që nuk ishte në detyrë së bashku me një person tjetër nga qyteti i Vushtrrisë e kanë privuar nga liria dhe e kanë sulmuar fizikisht një person tjetër të cilit i kanë shkaktuar lëndime trupore.

Lajme

04/05/2015 12:30

Ngjarja ka ndodhur të dielën në Vushtrri, raporton Policia

Policia raporton se i lënduari është dërguar në tretman mjekësor në QKUK dhe pas intervistës është liruar në shtëpi.

Të dyshuarit pas intervistës me vendim të prokurorit dërgohen në mbajtje, transmeton KosovaPress.