Arrestohet një person në Pejë pasi abuzoi seksualisht me një të mitur – Lajmi.net
Arrestohet një person në Pejë pasi abuzoi seksualisht me një të mitur
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 11:50, 11 February 2019
Foto: Ilustrim
Policia e Kosovës, mbrëmë në Pejë ka arrestuar një person për keqpërdorim seksual ndaj një të miture.

Mbrëmë në ora 21:30, në Pejë Policia e Kosovës ka arrestuar një person të dyshuar i nacionalitet rom, pasi që i njëjti kishte keqpërdorur seksualisht një femër të mitur, duke i premtuar martesë, shkruan lajmi.net.

Siç bën të ditur Policia, i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO