Arrestohet një person në Fushë Kosovë, ja çfarë kishte bërë në Facebook – Lajmi.net
Arrestohet një person në Fushë Kosovë, ja çfarë kishte bërë në Facebook
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 11:29, 11 February 2019
Foto: Ilustrim
Policia e Kosovës të shtunën në mbrëmje ka arrestuar një person, pasi që i njëjti dyshohet se përmes Facebook-ut ka kërcënuar një femër.

Në rrugën “Hamdi Grajqevci”, në Fushë Kosovës, të shtunën në ora 19:10, Policia ka arrestuar një person, pasi që i njëjti dyshohet se përmes rrjetit social Facebook ka kërcënuar një femër shkruan lajmi.net.

Sipas raportit të Policisë, i dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO