Arrestohet kosovari që punonte ilegalisht në Tetovë – Lajmi.net
Arrestohet kosovari që punonte ilegalisht në Tetovë
Autori: Lajmi.net LajmeNacionaleRajoni 10:19, 16 April 2019
Foto: Ilustrim
Policia e Maqedonisë së Veriut, dje ka arrestuar një kosovar, i cili ishte duke punuar ilegalisht në Tetovë.

Gjatë ditës së djeshme, Policia e Maqedonisë së Veriut, ka arrestuar një kosovar.

Siç raporton Alsat M, gjatë kontrollit që ka kryer policia në një objekt hotelerik përgjatë rrugës rajonale Tetovë-Jazhincë, në fshatin Tearcë, është kapur një qytetar nga Kosova, i cili ishte duke punuar ilegalisht në këtë objekt.

Personi është ndaluar në stacionin e policisë së Tetovës për procedurë të mëtutjeshme.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO