Arrestohet babai dhe dy djemtë pasi u përleshën fizikisht

Babai dhe dy djemtë  janë arrestuar dje në Prizren për shkak se janë përleshur fizikisht në mes vete.

Lajme

31/10/2020 12:12

Të njëjtit kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit tre të dyshuarit janë dërguar në mbajtje. /Lajmi.net/