Arjola nis zingjirin e shpëtimit, në nominim shkojnë këta tre banorë

Sonte nominimi i zhvillua me metodën e zingjirit të shpëtimit.

ShowBiz

15/01/2022 00:15

Ishte Arjola ajo e cila e nisi zingjirin e shpëtimit, pasi e fitoi provën e javës, shkruan lajmi.net.

Arjola shpëtoi Monikën, Monika Ilirin, Iliri Arbrin, Arbëri Beniadën, Beniada Einxhel, Einxhel Dagz, Dagz Triksën, Triksa Donaldin, Donaldi Egzonën, Egzona Xheisarën dhe Xheisara shpëton Tanin.

Egzona Xheisara dhe Tani mbetën të fundit në zingjir, e Arjola kishte të drejtë të zëvendësonte njërin nga ta, gjë të cilën refuzoi ta bënte.

Kështu, automatikisht në televotim për spektaklin e radhës shkojnë Egzona, Xheisara dhe Tani, tre barnorë që janë futur në shtëpi së fundmi./Lajmi.net.