Arjola Demiri duket e zjarrtë në bikinit e zeza

16:11 | 31 Korrik 2021

Foto: Instagram

Aktorja shqiptare ka pozuar në bikini.

Arjola Demiri aktorja me prejardhje nga Tropoja e cila shquhet për bukurinë e saj ka sjellë një foto të re, shkruan lajmi.net.

Bukuroshja ka pozuar sipër një tavoline e veshur me bikini të zeza duke marrë vëmendje me pozën e saj provokuese.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arjola Demiri (@arjolademiri)

Asaj iu theksuan dukshëm linjat perfektet trupore ani pse është nënë e tre fëmijëve.

Kujtojmë që Ariola është e divorcuar nga bashkëshorti dhe jeton me fëmijët e saj./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arjola Demiri (@arjolademiri)