Arilena sjell në versionin anglisht këngën ‘Nëntori’ (Video)

.

ShowBiz

25/08/2017 16:06

Sapo është publikuar në versionin anglisht kënga ‘Nëntori’ nga Arilena Ara.

Këtë projekt muzikor i cili ishte dedikim për babain e saj të ndjerë ajo vendosi ta këndojë në ‘Kënga Magjike’ vitin e kaluar e sot e ka ri-përtrirë në një tjetër gjuhë, shkruan lajmi.net

Në versionin anglisht kënga mban titullin ‘I’m sorry’ ndërsa e punuar me plot përkushtim dhe dashuri ka dalë të realizohet mrekullisht.

Kënga vjen e realizuar edhe në anën vizuele aty ku këngëtarja shqiptare duket si një engjull./Lajmi.net/

YouTube player
YouTube player