Arilena bëhet “Superwoman” përpara përformancës në Belarus

E famshme është  bërë në Rusi.

ShowBiz

08/04/2018 12:30

Këngëtarja Arilena Ara ka publikuar një fotografi në Instagram ku shihet se ka veshur veshjen e personazhit ‘Superman’ dhe në fakt ajo me këtë pamje ishte bërë ‘Superwoman’, shkruan lajmi.net

E këtë veshje ajo e ka zgjedhur përpara përformancës që e ka në Belarus.

Në fakt, në Rusi këngëtarja u bë e njohur falë remiksit të këngës së saj ‘Nëntori’ që në këtë vend dhe vendet fqinje të Rusisë ka pasur vendin e parë në top lista./Lajmi.net/