Arilena Ara zbulon së shpejti sjell këngën e re

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare ka bërë të ditur se është duke punuar për një këngë të re.

ShowBiz

24/10/2020 20:35

Arilena Ara është duke punuar për këngën e radhës dhe këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Instastory, shkruan lajmi.net.

Ndonëse Arilena nuk ka dhënë ndonjë detaj më shumë, ajo ka preferuar të tregojë se kohën po e kalon në studio muzikore.

Arilena muajin e kaluar lansoi projektin e fundit ribërjen e këngës “Kur braktis atë që do”, së bashku me Ardit Gjebrea-n./Lajmi.net/ 

YouTube player