Arif Dushaj dhe Stresi sjellin këngën patriotike “Me krahë shqipes nga Tropoja” – Lajmi.net
Arif Dushaj dhe Stresi sjellin këngën patriotike “Me krahë shqipes nga Tropoja”
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:11, 2 August 2018
Kënga e tyre e paralajmëruar ditë më parë është publikuar.

Është fjala për reperin nga Shqipëria, Stresi dhe këngëtarin e njohur shqiptar Arif Dushaj të cilët sapo lansuan projektin e ri, shkruan lajmi net.

“Me krahë shqipes nga Tropoja”, mban titullin kënga e tyre patriotike në të cilën shfaqen me veshje kombëtare.

Një bashkëpunim i papritur por që pritet të ketë suksesin e dëshiruar nga publiku. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO