Ariana Grande rrëzohet në skenë (VIDEO)

U përfol Madonna për rrëzimin në skenë, ndërsa sa u harrua jo tani po flitet për Ariana Granden të cilës i ndodhi e njëjta.

ShowBiz

11/03/2015 13:00

Thuhej që rrëzimi i Madonnës ishte i menduar, por këtë pop mbretëresha e ka demantuar. E njëjta gjë po ndodh sërish, por tani me kolegen e saj Ariana Grande.

Kjo e fundit u rrëzua në skenë, mirëpo u gjend menjëherë ajo nuk ndaloi u treguar profesionale dhe vazhdojë performancën e saj.

Ndërkaq, Ariana është rrëzuar në skenë teksa performonte në Toronto të Kanadasë.  Ylli i “Bang Bang” po këndonte hit–in e realizuar në bashkëpunim me Jessie J dhe Nicki Minaj.

E mediat e huaja nuk kanë humbur rastin që ta krahasojnë rrëzimin e 21 vjeçares me atë të Madonnës, gjatë performancës në BRIT Awards. Lajmi.net

YouTube player