Ariana Grande e ‘shkatërruar’ pas vdekjes së Mac Miller – Lajmi.net
Ariana Grande e ‘shkatërruar’ pas vdekjes së Mac Miller
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:59, 12 September 2018
Ariana Grande është "e tronditur" pas vdekjes së ish të dashurit të saj Mac Miller, thotë një burim për PEOPLE.

Reperi 26-vjeçar u gjet i vdekur nga një mbidozë e dyshuar të premten në shtëpinë e tij në Los Anxhelos, shkruan lajmi net.

“Ajo u tmerrua plotësisht pasi mësoi rreth Mac”, burimi i tregon njerëzve të afërt të Grande. “Nuk mund të besojë se nuk është më këtu. Ishte një person i tillë i veçantë për të. Ajo është shumë, shumë e trishtuar. … Kjo është një makth për të. ”

Miller (emri i vërtetë: Malcolm James McCormick) u gjet i vdekur në orën 11:51 në shtëpinë e tij në Studio City, California, në shtëpinë e Departamentit të Kontrollit Mjekësor të Medikamentit në Los Anxheles konfirmoi një deklaratë për revistën PEOPLE.

Një ditë pas vdekjes së Miller, këngëtarja e hitit “No Tears Left to Cry” e nderoi atë në llogarinë e saj Instagram, duke postuar një foto bardhë e zi të reperit pa ndonjë titull.

Grande, 25 vjeçe dhe Miller – patën një bashkëpunim së bashku dhe ishin në lidhje prej vitesh të cilët u ndanë në fund të prillit. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO