Ariana Fejzullahu pozon plot stil nga oborri i shtëpisë

Ariana ka pozuar me veshje sportive.

ShowBiz

04/06/2020 11:12

Duke qenë bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahu, Ariana, ndiqet nga një numër i madh i njerëzve në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Ariana është aktive në rrjete sociale dhe me ta ndan imazhe të ndryshme familjare por edhe nga ato ku shfaqet me plot stil.

Njësoj ka vepruar në postimin e fundit, foto të cilën duket se e ka realizuar në oborr të shtëpisë./Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/CBAbrUkpPFU/