Argjentinë – Itali, formacionet zyrtare – Lajmi.net
Argjentinë – Itali, formacionet zyrtare
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 19:46, 23 March 2018
Argjentinë – Itali është një nga miqësoret më interesante në kalendarin e FIFA-s.

Në stadiumin ‘Etihad Stadium’, Argjentina takohet me Italinë.

Ndeshja mes Argjentinës dhe Italisë fillon nga ora 20:45.

Formacionet zyrtare:

Argentina (4-2-3-1): Caballero; Bustos, Otamendi, Fazio, Tagliafico; Paredes, Biglia; Lanzini, Lo Celso, Di Maria, Higuain.

Italia (4-3-3): Buffon; Florenzi, Bonucci, Rugani, De Sciglio; Parolo, Jorginho, Verratti; Chiesa, Immobile, Insigne.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO