Argjentina shënon edhe të dytin ndaj Polonisë – kësaj radhe Alvarez

Argjentina ka shënuar edhe golin e dytë në ndeshjen ndaj Polonisë. Ishte Julian Alavarez ai që shënoi për ta dyfishuar epërsinë, në minutën e 68’, transmeton lajmi.net. Lojtari u gjet mirë në zonë dhe gjuajti saktë në qoshin e majtë të portierit. Më poshtë gjeni golin. /Lajmi.net/   Argentina 2-0 ALVAREZ DOUBLES THE LEAD AGAINST…

Sport

30/11/2022 21:31

Argjentina ka shënuar edhe golin e dytë në ndeshjen ndaj Polonisë.

Ishte Julian Alavarez ai që shënoi për ta dyfishuar epërsinë, në minutën e 68’, transmeton lajmi.net.

Lojtari u gjet mirë në zonë dhe gjuajti saktë në qoshin e majtë të portierit.

Më poshtë gjeni golin. /Lajmi.net/