Argjentina Ramosaj, bëhet zonja Fetahu! (FOTO)

Këngëtarja Argjentina Ramosaj para ca jave morri propozim për martesë nga i dashuri i saj të cilin e pranoi menjëherë.

ShowBiz

07/02/2015 21:48

Ajo dëshmoi që e ka seriozisht dhe pa u vonuar shumë është martuar me tashmë burrin e saj Dugin.

Së paku kështu ka lënë të kuptohet nga fotoja e vendosur në Instagram në të cilën shihen duart e çiftit me unaza në duar ndërsa mbishkrimi i kësaj fotoje është Mrs.Fetahu.

Ndërkaq ka pasur edhe thashetheme se këngëtarja është shtatzënë, por për këtë mbetet të pritet muajt në vazhdim. Lajmi.net