Ardian Bujupi shpëton për një ‘fije floku’ pa e shtypur makina gjatë xhirimeve të klipit – Lajmi.net
Ardian Bujupi shpëton për një ‘fije floku’ pa e shtypur makina gjatë xhirimeve të klipit
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:56, 16 April 2018
Përkushtimi i madh për ta sjell një videoklip profesional për pak sa nuk i kushtoj shumë Ardian Bujupit.

Këngëtari i njohur ka publikuar një video në Instagram të cilën e ka shkëputur nga prapaskenat e klipit të ri e që shihet se për pak sa nuk e ka shtypur makina teksa po bënte xhirimet, shkruan lajmi.net

Për fatin e tij të mirë nuk ndodhi diçka e keqe dhe ekipa me të cilët po punonte arritën që ta ndalin makinën.

Videon ai e ka cilësuar si qesharake dhe e ka ndarë edhe me ndjekësit në Instagram e kënga e re u mirëprit nga fansat.

Këtë videoklip Ardiani e ka xhiruar në Dubai në kuadër të ‘Arigato’ projekt ky i realizuar në gjuhën gjermane dhe që është pjesë e albumit të tij të fundit./Lajmi.net/

😂😂😂😂😂 #behindthescenes #Arigato #Linkinbio

A post shared by Ardian Bujupi (@ardianbujupi) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO