Ardian Bujupi po vjen në bashkëpunim me këtë artist

22:31 | 10 Qershor 2021

Foto: Instagram

Ardiani ka zbuluar detajet e këngës së re.

Këngëtari Ardian Bujupi nuk e ka ndërmend të ndalet së punuari projekte të reja muzikore, shkruan lajmi.net.

Pak ditë pasi solli mini-albumin e ri, Ardiani zbuloi detaje rreth këngëve të reja që i sjell gjatë kësaj sezone.

Përmes postimit të fundit, ai njoftoi se kënga e tij e re është në bashkëpunim me Dystinct dhe lansohet shumë shpejt.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ardian (@ardianbujupi)

“Së shpejti 🇦🇱🇲🇦 @dystinct1 dhe unë 🌍🌎🌏”m shkruan Bujupi.

Ndër projektet e albumit të tij të fundit që u shoqërua edhe me videoklip është “Peligrosa”, e cila numëron mbi dy milionë klikime. /Lajmi.net/