Ardian Bujupi dhe Genti publikojnë bashkëpunimin e ri “Jepi”.

Ardian Bujupi ka publikuar projektin e fundit muzikor “Jepi” i cili vije si bashkëpunim me Gent-in.

ShowBiz

30/10/2020 08:15

“Jepi” quhet kënga e re e Ardian Bujupit e cila vjen si bashkëpunim me rep artistin shqiptar Gent-in, pak kohë pas paralajmërimit të saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Kënga për tani është vetëm në platforma digjitale si Spotify por pritet që së shpejti të vije edhe me klip të bashkangjitur.

 

View this post on Instagram

 

JEPI ? digital OUT NOW @gent mein bruder

A post shared by Ardian (@ardianbujupi) on

Ardian Bujupi përndryshe është mjaft aktiv me projekte në muzikë, të cilat priten gjithnjë mirë nga fansat e tij shqiptarë dhe ata gjermanë./Lajmi.net/