Arbër Hajdaraj: Donaldi nuk duhet dhënë mesazhe për njerëz që e presin jashtë

21:24 | 30 Nentor 2021

Donaldi dhe Beatrixi po debatohen sonte në spektaklin e sontëm në ‘Big Brother VIP’.

Ndërkohë po japin mendimet edhe njerzit aty, sic është opinionisti i cili është i dëshpëruar nga Donaldi, shkruan lajmi.net.

Sipas Arbërit, Donaldi nuk duhej të jepte mesazhe për njerzit jashtë si është Bora, ku edhe i ka dhuruar një varëse.

Takimi i Borës dhe Donaldit ishte takimi më i shikuar dhe më romantik brenda shtëpisë, ndërsa Donaldi pas atij takimi kishte deklaruar se i ka premtuar Borës që do të që ndrojë vetëm brenda shtëpisë.

Por si duket Donaldi është përfshirë me ndjenjat ndaj Beatrixit./Lajmi.net/