Të Infektuar: 70.753

Të Shëruar: 60.628

Të Vdekur: 1.620

Arbenita tregon me humor si e pret Feron kur ai shkon tek ajo

23:13 | 18 Janar 2021

Arbenita ka zbuluar për fansat se si e pret Feron.

Fero dhe e dashura e tij modelja e njohur ndërkombëtarisht, Arbenita Ismajli janë ndër çiftet më të njohura në showbizin shqiptar, shkruan lajmi.net.

Së fundmi ajo ka hyrë në llogarinë e Instagramit për të treguar se me sa shumë gëzim e pret Feron kur ai e lajmëron atë se po shkon tek ajo.

“Unë kur i dashuri më thotë se po vjen”, shkroi Arbenita në postimin e mëposhtëm.

Kujtojmë se disa javë më parë u raportua se Fero dhe Arbenita kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë.

Ata i kanë thënë “Po” njëri-tjetrit, por këtë gjë e dinë një rreth shumë i ngushtë i familjarëve e miqve të tyre./Lajmi.net/