Arbenita Ismajli vë në fokus gjoksin në imazhin e fundit

19:03 | 19 Janar 2020

Arbenita Ismajli ka bërë postimin e radhës në Instagram.

Arbenita Ismajli ka qenë mjaft e komentuar nga mediat rozë këto ditët e fundit pas videos së publikuar në rrjete sociale ku ajo shihej duke u puthur me një djalosh, shkruan lajmi.net.

Modelja pak më parë ka ndarë një imazh në profilin e saj në Instagram ku shfaqet vetëm ujë e sapun, teksa gjithë vëmendjen në këtë imazh merr gjoksi i saj.

Ndryshe, për kundër videos së publikuar Arbenita thotë se është shumë e lumtur në lidhjen me Feron dhe shpreson të vazhdoj kështu. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Wild ting @fashionnova fashionnovapartner

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on