Të Infektuar: 103.124

Të Shëruar: 89.648

Të Vdekur: 2.110

Arbenita Ismajli tregon sërish barkun e rrumbullakosur, kaq bukur duket

20:28 | 3 Mars 2021

Foto: Arbenita Ismajli/Instagram

Modelja shqiptare është në pritje të fëmijës së parë me reperin Fero.

Arbenita po publikon fotografi në rrjete sociale e cila po duket shumë bukur me barkun e fryrë, shkruan lajmi.net.

Sapo ka publikuar imazhe e veshur me një fustan ngjyrë vjollce derisa ka venë në pah bukurinë e saj.

Arbenita, ka pozuar në një ambient të brendshëm dhe komod në njërën nga fotografitë është shfaqur edhe e buzëqeshur.

Njërën nga imazhet e ka postuar edhe reperi Fero në Instagramin e tij personal teksa ka shkruar “Çikat e mija” në mbishkrimin e postimit.

Theksojmë se, çifti do të bëhen prindër për herë të parë të një vajze./Lajmi.net/