Të Infektuar: 4307

Të Shëruar: 2095

Të Vdekur: 94

Arbenita Ismajli magjepsë me pamjen e saj

13:57 | 14 Janar 2020

Arbenita Ismajli jo më kot po korr suksese në botën e modelizmit.

Arbenita Ismjali është nga femrat më seksi në estradën shqiptare, bukuroshja është duke e zhvilluar karrierën e saj në Britani dhe së fundmi ka publikuar një foto, shkruan lajmi.net.

Modelja ka magjepsur ndjekësit me bukurinë e saj në fotosesionin e fundit, ku shfaqet me një palë xhinse të kombinuara me një bluzë të bardhë të hapur në pjesën e shpinës.

Arbenita ka qenë mjaft e komentuar nga mediat rozë edhe për lidhjen e saj me reperin Fero. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Top @fashionnova ad

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on