Arbenita Ismajli “ironizon” me deklaratën e Remzies për Mihrijen se nuk e ftoi në fejesën e djalit

Arbenita Ismajli është njëra ndër modelet më seksi shqiptare.

ShowBiz

20/06/2022 16:12

Ani pse është nënë e një vajze, format e saj trupore nuk e thonë një gjë të tillë, shkruan lajmi.net.

Modelja, përtej angazhimeve të saj, nuk mungon aspak me postimet e saj në ‘TikTok’.

Të gjitha videot e saj janë qesharake, dhe të shkrinë së qeshuri.

Së fundi ajo ka “ironizuar” përmes një deklarate të Remzie Osmanit të bërë në emisionin “Mirage”, prodhim i lajmi.net lidhur me fejesën e djalit të Mihrije Brahës e cila nuk e ka ftuar atë.

@arbenitaismKur mthot nana pse srri kurr me mysafir. Because I can’t take these kind of conversations😂

♬ original sound – Big Brother Vip Albania

“Hajde në Kosovë se kemi përparu shumë. Në Kosovë gjithashtu.”, shkruhet në videon e cila ajo pas kësaj deklarate ka mbajtur kokën me duar.

Arbenita ndryshe është e martuar me reperin Fero, dhe bashkë janë prindër të një vajze./Lajmi.net/

Më poshtë mund të ndiqni deklaratën e Remzie Osmanit: