Arbana Osmani merr vëmendje me fustanin e shkurtër dhe dekoltenë e hapur

21:11 | 14 Janar 2022

Moderatorja si çdo natë ka zgjedhur të duket elegante.

Arbana Osmani sonte ka zgjedhur një fustan me ngjyrë të zezë, shkruan lajmi.net.

Moderatorja shqiptare ka ekspozuar këmbët me fustanin e shkurtër si dhe paksa dekoltenë e hapur tek gjoksi.

Në vazhdim, dukjen e ka perfeksionuar me makijazhd, flokët e rregulluara dhe një pale take.

Ndryshe, Arbana çdo transmetim live arrin të duket bukur e cila shpesh edhe komplimentohet nga banorët./Lajmi.net/