Arbana dhe Eduardi festojnë sot ditëlindjen, kaq vite kanë diferencë

Moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduard Grishaj sot feston ditëlindjen.

ShowBiz

07/05/2022 12:17

Çifti kanë ditëlindjen në të njëjtën ditë, shkruan lajmi.net

Arbana sot feston ditëlindjen e 39-të ndërsa Eduardi sot mbush 33 vjet, pra moderatorja është 6 vite më e vjetër se regjisori.

Ndryshe dyshja kanë disa vite së bashku dhe janë prindër të një djali.  /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)