Anxhelina siç nuk e kemi parë kurrë, shikojeni çfarë ka veshur

Anxhelina Hadërgjonaj është shfaqur me një stil ndryshe në fotografitë e fundit.

ShowBiz

31/05/2019 23:30

Anxhelina Hadërgjonaj ka ndarë me ndjekësit disa imazhe të reja në rrjete sociale, ku vjen shumë ndryshe, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ishte veshur në të zeza, ndërsa me këtë veshje kishte vënë në pah gjoksin dhe belin e sheshtë.

Së fundi, Anxhelina bashkë me Albërien ishin të ftuara në ndejën e organizuar për ditëlindjen e Ariel Tejadës, i cili njihet si grimeri i motrave Kardashian.

Për ndryshe, ka kohë që Anxhelina po punon për rikthimin e fuqishëm në skenën muzikore, mbetet të shihet se kur do ta shohim atë me projekt të ri. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/ByInI1VnaaU/