Anxhelina s’e ndien të ftohtit, shfaqet në të brendshme në mes të borës

Ka paralajmëruar rikthimin e saj në tregun muzikor shqiptar.

ShowBiz

05/01/2019 16:34

Vajza e Albërie Hadërgjonajt, Anxhelina ka paralajmëruar rikthimin e saj në skenë pas një kohe të gjatë, shkruan lajmi.net.

Megjithatë, ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale, për të cilët publikon imazhe vazhdimisht.

Së fundmi, ajo ka hedhur një fotografi në llogarinë e saj personale, Instagram në të cilën shfaqet vetëm në të brendshme në mes të borës.

“Mbajuni me Gjinën”, shkruan ajo.

“Kopje pa kuptim”, mbetet projekti i fundit i lansuar nga ajo. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/BsQb-9BnSem/