Anxhelina publikon fotot provokative, vjen komenti i papritur i kushërirës me të cilën nuk fliste

21:22 | 11 Shtator 2019

Komenti i Beatrix pranë fotos së Anxhelinës i ka habitur të gjithë.

Anxhelina Hadërgjonaj e Beatrix Ramosaj nuk flisnin me njëra tjetrën, shkruan lajmi.net.

E sot kur i kanë rregulluar raportet janë afruar shumë si në fillimet e para kur i shihnim duke kaluar shumë kohë së bashku.

Se janë pajtuar u bë e ditur nga një postim i bërë ditë më parë nga vetë Anxhelina e cila tha se po shoqërohet me kushërirën që e ka hequr nga Instagrami.

E tani Anxhelina e ka publikuar një foto në Instagram dhe në mesin e shumë komenteve pozitive nuk ka munguar edhe ai i Beatrixit./Lajmi.net/