Anxhelina pozon pa të brendshme

10:23 | 26 Janar 2020

Anxhelina Hadëexhonaj ka pozuar pa të brendshme.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj ka marrë sërush vëmendjen në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo e ka publikuar një foto në të cilë n shihet se nuk ka veshur fare të brendshme,

Fustani i gjatë dhe i hapur pothuajse nuk i ka zbuluar gjithçka.

Si zakonisht edhe këtë herë nuk kanë munguar komentet e shumta nga ndjekësit./Lajmi.net/

View this post on Instagram

Had to post it on my feed 👑

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on