Të Infektuar: 224

Të Shëruar: 37

Të Vdekur: 6

Anxhelina merr vëmendjen me imazhet në bikini

19:32 | 17 Shkurt 2020

Anxhelina Hadërgjonaj vë në pah linjat trupore.

Anxhelina Hadërgjonaj ndonëse është pasive në skenën muzikore, por këngëtarja ka arritur të marr sërish vëmendjen e mediave rozë me imazhet e fundit, shkruan lajmi.net.

Ajo ka realizuar një fotosesion teksa po shijon pushimet në Greqi, bukuroshja është shfaqur në bikini gri teksa joshë me format e përkryera trupore dhe thotë “Nuk isha bërë për mot të ftohtë”.

Përndryshe, javë më parë e ëma e saj Albëria kishte deklaruar se shumë shpejt Anxhelina do  kthehet në muzikë, dhe ka harxhuar shuma të mëdha për projektin e ri. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

I wasn’t made for cold weather ☀️

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on