Të Infektuar: 8799

Të Shëruar: 4027

Të Vdekur: 249

Anxhelina joshë me pozat në bikini

17:43 | 2 Gusht 2020

Anxhelina vjen me një seri imazhesh joshëse.

Anxhelina Hadërgjonaj ka qenë një nga emrat më të përmendur gjatë këtyre muajve të nxehtë vere, me postimet që po i bën, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja/modelja e cila po i shijon pushimet Shqipëri, ka ndarë një seri imazhesh të reja në bikini ku shfaqet në formë të përkryer trupore.

Natyrisht që në këto imazhe nuk mungojnë as komplimentet e fansaeve dhe miqve të saj për një paraqitje kaq brilante. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

💧

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on