Anxhela Peristeri lanson këngën “Nuk më doje”

21:26 | 9 Qershor 2021

Foto: YouTube

Këngëtarja lansoi projektin e saj të ri si befasi për publikun.

“Nuk më doje”, mban titullin kënga më e re e Anxhela Peristerit, shkruan lajmi.net.

Përmes rrjeteve sociale, ajo njoftoi se pas kthimit nga Eurovision ka punuar për klipin e radhës të cilin ka zgjedhur ta publikojë sot.

“Kënga ime e re “Nuk me doje” është tani në YouTube 🔥🔥🔥🔥”, shkroi interpretuesja e hitit “Karma” derisa falënderoi edhe bashkëpunëtoret.

Theksojmë se, teksti është shkruar nga Fifi aranzhimit nga Andi Çuni dhe Sebastian production./Lajmi.net/