Antonia godet ashpër produksionin e ‘Përputhen’: T’rri tua lus b… atyre

10:40 | 25 Nentor 2021

Antonia është njëra ndër konkurentet e fundit që është larguar nga “Përputhen 3”.

Ajo përmes një postimi në Instagram e ka ndarë lajmin me ndjekësit e saj menjëherë pas daljes, shkruan lajmi.net.

Antonia në postim sqaroi se për arsye shëndetësore i duhet të largohet dhe për shkaqe që produksioni nuk kanë besim tek ajo.

Ajo është pare teksa ka hyrë live së bashku me Adën, tjetër konkurente e përjashtuar. Ishte shprehja ajo e cila çuditi kur për një moment Antonela shprehet ashpër për produksionin, duke thënë ‘T’rri tua lusë b… atyre’.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by P.puthennews1 (@p.puthennews1)

Antonela ishte vajza që nuk pati shumë kohë që hyri në program dhe ka zhvilluar vetëm disa takime./Lajmi.net/