Antonela shtrihet në mes të Milanos dhe ‘ironizon’: Përshëndetje nga Dhërmia

Antonela Berisha ka publikuar një video nga Milano.

ShowBiz

13/06/2022 16:44

Ish konkurrentja e “Përp’uthen” dhe “Big Brother VIP” shihet e shtrirë në piknik derisa ironizon në këtë video, shkruan lajmi.net.

Ajo jep një përshëndetje kinse nga Dhërmia, derisa thotë ta shohin si është jetë në migrim.

Ndryshe, Antonela njihet për ironizimet e shpeshta që bën në rrjete sociale.

Ajo bëri shumë zhurmë në të dyja programet që morri pjesë./Lajmi.net/