Antonela e “Për’Puthen” frymëzohet nga Unikkatil

Këngët e artistëve shpesh herë janë frymëzim për disa nga fansat e tyre. Nga këngëtari Unikkatil duket se është frymëzuar edhe ish-konkurrentja e “Për’Puthen”, Antonela Berisha, shkruan lajmi.net Ajo në një postim në “Instagram” ndau disa fotografi, ku sipër tyre shkroi disa vargje të këngës së titulluar ‘Vetëbesim’ të reperit.   View this post on…

ShowBiz

09/08/2022 10:50

Këngët e artistëve shpesh herë janë frymëzim për disa nga fansat e tyre.

Nga këngëtari Unikkatil duket se është frymëzuar edhe ish-konkurrentja e “Për’Puthen”, Antonela Berisha, shkruan lajmi.net

Ajo në një postim në “Instagram” ndau disa fotografi, ku sipër tyre shkroi disa vargje të këngës së titulluar ‘Vetëbesim’ të reperit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ANTONELA BERISHA (@antonelathereal)

Unë qëndroj vazhdoj vetës i besoj, mendimet e budallenjve  unë i injoroj, se a din sa herë m’kan thonë s’kom me bo kurgjo, mendimet i kanë ndrysho  tash po thojn jam numër 1“, ishin këto vargje që zgjodhi Berisha.

Ndryshe pjesëmarrja në ‘Për’Puthen’ Antonelës i dha vëmendje të madhe dhe e vendosi në qendër të mediave rozë. /Lajmi.net/ 

YouTube player