Anthony Martial transferohet në Bundesligë – Lajmi.net
Anthony Martial transferohet në Bundesligë
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 17:38, 16 April 2018
Vera e vitit 2018 mund të jetë për Anthony Martialin.

Sulmuesi francez mund të vendosë të largohet nga Manchester United pas qëndrimit tre vjeçar.

Martial nuk është i kënaqur me situatën e tij te Manchester United, ku ka humbur vendin sidomos pas ardhjes së Alexis Sanchez.

Për francezin e ri interesim të madh ka shprehur Juventusi, por së fundi interesim ka edhe nga Bundesliga.

Mediet në Gjermani raportojnë e Bayern Munich mund t’i plotësojë kërkesat e Martial për të transferuar në ‘Allianz Arena’./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO