Anita dhe Ramushi sot u ngjitën në Majën e Lubotenit

Çifti Haradinaj nuk i ndalin aktivitetet fizike.

ShowBiz

17/10/2019 16:03

Anita dhe Ramush Haradinaj sot kanë ecur në Majën e Lubotenit, shkruan lajmi.net.

Ishte Anita ajo e cila publikoi një fotografi në Instagram, në të cilën u shfaqën së bashku në Maje të Lubotenit, të veshur në veshje sportive.

“Sot ishim mysafire te majes se Lubotenit”, ka shkruar Anita sipër asaj fotografie, ku çifti dukeshin të lumtur pranë njëri-tjetrit. /Lajmi.net/