Anglia fiton ndaj Holandës, dhe shkon në finale ku do përballet me Spanjën

Anglia ka kaluar në epërsi në minutën e 90 me anë të Watkins. Ky gol erdhi nga një aksion i bukur i anglezëve, shkruan lajmi.net. Kujtojmë që pjesa e parë u krye me rezultat të barabartë 1:1 me golat e Simons për Holandën dhe më pastaj Keane barazoi nga penalltia.

Sport

10/07/2024 22:52

Anglia ka kaluar në epërsi në minutën e 90 me anë të Watkins.

Ky gol erdhi nga një aksion i bukur i anglezëve, shkruan lajmi.net.

Kujtojmë që pjesa e parë u krye me rezultat të barabartë 1:1 me golat e Simons për Holandën dhe më pastaj Keane barazoi nga penalltia.