Angli 6:1 Panama, dihet lojtari i ndeshjes

Harry Kane është zgjedhur lojtari i ndeshjes në fitoren 6:1 të Anglisë ndaj Panamasë.

Sport

24/06/2018 16:08

Sulmuesi i Tottenham ka realizuar tri gola në këtë fitore.

Kane shënoi në minutat 22’, 45’ dhe 62’.

Këto tri gola bënë që Kane të zgjidhet lojtari i ndeshjes./Lajmi.net/