Anglezët të “pabesë”, tentuan të shënonin gjatë festës së kroatëve – Lajmi.net
Anglezët të “pabesë”, tentuan të shënonin gjatë festës së kroatëve
Autori: Lajmi.net Sport 13:54, 12 July 2018
Anglezët kanë tentuar të shënojnë gol, kur kroatët ishin duke festuar.

Kroacia ka bërë mrekullin mbrëmjen e djeshme duke mundur Anglinë dhe duke kaluar në finalen e Botërorit.

Padyshim që anglezët kanëkaluar një “makth” në këtëndeshje dhe kjo vërehej edhe në sytë e lojtarëve dhe tifozëve.

Por një skenë e pazakontë nga ana e anglezëve ka ndodhur në këtë ndeshje dhe kjo është kapur nga kamerat dytësore.

Anglezët kanë tentuar të shënojnë gol, kur kroatët ishin duke festuar. Mirëpo, ata janë zënë në pozicion jashtë loje dhe kjo tentativë ishte ndër më dëshpërueset për Anglinë.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO