Angelina Jolie viziton ish-bashkëshortin në apartamentin e tij

10:49 | 13 Qershor 2021

Ajo kaloi një ditë duke eksploruar e vetme në Brooklyn gjatë udhëtimit të saj të fundit të ditëlindjes në New York.

Ylli i filmit, e cila mbushi 46 vjeç me 4 qershor, doli të enjten në Red Hook, një lagje e njohur për galeritë e artit të pavarura, transmeton lajmi.net.

Dhe, dita e Jolie në lagje përfshiu gjithashtu një vizitë në apartamentin e ish-burrit të saj, Jonny Lee Miller në Dumbo më vonë atë natë.

Fituesja e Oscars kishte veshur një fustan të gjatë të bardhë në stilin kaftan me mëngë teksa veshja e saj përmbante butona.

Jolie e shoqëroi fustanin me erë që i rrodhi në kyçet e këmbëve me një palë take bezhë.

Ajo mbante një çantë lëkure ngjyrë bezhë dhe kafe Louis Vuitton që varej nga një rrip i gjatë në shpatullën e saj. Angelina u aksesua thjesht me një orë dore të madhe prej ari dhe veshi një manikyr të kuq të ndezur.

Flokët e gjata të bukuroshes me flokë korbi i ranë në shpinë ndërsa ecte në trotuar në ekskursionin e saj.

Megjithëse maskat nuk kërkohen më në New York për njerëzit që janë vaksinuar plotësisht, aktorja Maleficent mbuloi fytyrën e saj me një maskë të zezë me temë hapësinore që përshkruante një astronaut duke notuar në një galaktikë të mbushur me yje.

Angelina vizitoi një pjesë të galerive të vogla të artit ndërsa ishte në Red Hook. Megjithëse të gjashtë fëmijët e aktores mahnitëse, përfshirë djemtë Maddox, Pax, 17 vjeç dhe Knox, 12 vjeç, si dhe vajzat Zahara, 16, Shiloh, 14 dhe Vivienne, 12, ajo vendosi të shkonte vetë në Brooklyn.

Pas perëndimit të diellit u vërejt duke arritur në ndërtesën e apartamentit të Miller në lagjen e modës Dumbo të Brooklyn. Në fotot e marra nga Page Six, ajo mund të shihej e vetme, e pashoqëruar nga një truproje dhe që mbante një shishe me verë të shtrenjtë Peter Michael./Lajmi.net/