Angelina Jolie shpallet femra më e admiruar në botë – Lajmi.net
Angelina Jolie shpallet femra më e admiruar në botë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:07, 16 April 2018
Ka lënë pas në këtë klasifikim emra të tillë si ish-Zonja e Parë e SHBA’ve Michelle Obama, apo Oprah Winfrey, dhe prej vitit 2015 e kryeson këtë renditje në mënyrë stoike.

Kompania e njohur angleze “Yougov”, sipas një sondazhi të realizuar pak ditë më parë e ka renditur aktoren e famshme Angelina Jolie në vendin e parë, i cili e shpall zyrtarisht 43 vjeçaren femrën më të admiruar të globit.

Angelina, ka qenë emri më i komentuar në media shkak i zemërgjerësisë e humanitetit, jetës private e asaj profesionale.

Ndarja e saj nga Brad Pitt pati bërë gjithashtu bujë të madhe mediatike por duke qenë një femër tejet e fortë, Jolie mbetet shembulli më pikant i një gruaje të hekurt./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO