“Anfield” ushton nga brohorimat e tifozëve të Romës

Sonte na pret një mbrëmje spektakolare në shtëpinë e "The Reds".

Sport

24/04/2018 20:41

Liverpool dhe Roma takohen sonte prej 20:45 në “Anfield”.

2500 tifozët nga Italia kanë zënë vendin e tyre në stadium, përcjellë “Lajmi.net”.

Impianti po ushton nga brohorimat e tifozërisë verdhekuqe.

Sonte na pret një mbrëmje spektakolare në shtëpinë e “The Reds”. /Lajmi.net/

https://twitter.com/OfficialASRoma/status/988841066269945860?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.dailymail.co.uk%2Fsport%2Ffootball%2Farticle-5651923%2FChampions-League-semi-final-Liverpool-vs-Roma-LIVE-score-updates.html