Andrra tregon dhuratat për Ansin e vogël (Foto)

10:34 | 26 Maj 2016

Gëzimin për ardhjen në jetë në Ansi të vogël, Andrra, bashkëshortja e Sinan Hoxhës vijon të ndajë me ndjekësit në Instagram emocionet e lindjes së vogëlushit.

Ajo ka postuar disa nga dhuratat e para që kanë ardhur për vogëlushin: “Të dashur ju falënderoj për urimet”,-shkruan Andrra Destani në Instagram.

Djali i Andrrës dhe Sinanit erdhi në jetë në një spital në Gjermani si dhe gëzon shëndet të plotë.